Italiana Lt

Apie mus


UAB „ITALIANA LT“ - pirmoji Lietuvoje privati alkoholinių gėrimų gamykla įsteigta 1995 metais. Jau daugiau kaip 19 metų UAB „ITALIANA LT“ nuosekliai investuoja į produktų kūrimo ir gamybos procesus, kuriant ir vystant vienas iš pagrindinių alkoholinių gėrimų kategorijas: putojantį vyną, vermutą, brendį, kartųjį vyną – biterį, specialios technologijos vaisių ir uogų vynus ir pan.

Šiuolaikinė gamybos procesų kontrolė, kompetencija, ilgametė patirtis užtikrina aukštą gaminamų produktų kokybę, kuri jau yra įvertinta apdovanojimais iš tarptautinių parodų bei konkursų.

UAB „ITALIANA LT“ yra viena didžiausių putojančio vyno gamintojų Baltijos šalių regione. Putojantis vynas gaminamas pasitelkiant vieną iš populiariausių gamybos metodų visoje Vakarų Europoje – Charmat metodą. Naudojant šį metodą putojantis vynas brandinamas didelėse slėgiminėse talpose.

Dėmesys kokybei, orientaciją į klientą ir prekės ženklo ITALIANA produktai išsivystė į gerai žinomus, klientų vertinamus kaip vienus aukščiausios kokybės ir labiausiai patikimus produktus rinkoje.

UAB „ITALIANA LT“ nuolat vysto ir atnaujina prekių ženklus visose pagrindinėse alkoholinių gėrimų kategorijose.

Dėl laipsniško bendrovės ir jos profesinės veiklos vystymosi, UAB „ITALIANA LT“ produktai įsitvirtino Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose. Bendrovės produkcija taip pat eksportuojama į kitas ES šalis, Rusiją, Baltarusiją ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Orientacija į klientus yra pagrindinis UAB „ITALIANA LT“ veiklos principas, tad bendrovės veikla yra pagrįsta klientams geriausių sprendimų paieškomis, įmonės ar privačių klientų prekės ženklų vystymui.